مدل های آرایش در پاییز‎

سبک های روتین آرایش که در هر فصل می توان بکار برد متفاوتند. برای مثال در تابستان بیشتر از ضدآفتاب استفاده می شود و کمتر کرم پودر به کار می رود تا پوست بیشتر استراحت کند، به همین خاطر است که پوست بیشتر برنزه می شود.

در مقابل از ریمل بیشتر استفاده می شود. میکاپ برنزه روتین تابستان است، طوری که در فصل های دیگر شاهد چنین سبکی نیستیم. ولی میکاپ های فشن شوهای زیر نشان می دهند که سبک میکاپ تابستانی را می توان برای پائیز هم به کار برد، بدون آنکه خطای سبک رخ داده باشد.

حتی سایه ها و خط چشم ای رنگی و رژ های قرمز بیشتر مد شده اند و خارج از دایره سبک معمول در زیبایی، نشان دهنده جسارت بیشتر و سبک متفاوت است.

روی سکوی دفیله های سال ۲۰۱۶ رنگ ها نقش مهمی ایفا می کردند، طیف رنگی رژها گسترش بیشتری یافته بودند و برای مثال در فشن شوی کریستین دیور شاهد رژهای شربتی و در فشن شوی تاپ شاپ یونیک شاهد رژهای مات مخملی بودیم. سرخ فوشیا، ارغوانی و قهوه ای در دفیله جیسون وو، ژیل و حسین چالایان به وفور دیده شدند. طیف های برنزه ولی شاد زیادی در رژ گونه های فشن شوی مایکل کورس، مرواریدی در روشن کننده های فشن شوی آلبرتا فرتی و کانتورینگ سبک در فشن شوی بالمن دیده شد.

در مورد آرایش چشم ها، سبک ها متفاوت بودند. از طرفی، تأکید بیشتری روی مواد ویتامینه بود: در شوی دایان وون فورستنبرگ خط چشم ها آبی و سبز استوایی بود و در نتیجه میکاپ مدل ها حالت شادتری داشت، در حالیکه در فشن شوی جیامباتیستا والی، پلک ها سایه های اکلیلی در طیف های رنگی وسیع داشتند و سبک “ملکه دیسکو” را یادآور بودند. در فشن شوی ورونیک لوروی، چشم ها میکاپ مدرن تر و در عین حال رمانتیک تری داشتند.

از طرف دیگر این روزها آرایش های گرافیکی و رنگارنگ بیشتری در فشن شوها دیده می شود و تنوع فراوان است: در فشن شوی های فندی یا موگلر، سایه های دودی بیشتر دیده می شد و شوی سونیا رایکیل یا جورجو آرمانی نیز به همین سبک بود.

نمونه های میکاپ های ملهم از فشن شوهای سال ۲۰۱۶ که در پائیز هم می توان بکار برد را در زیر مشاهده می نمایید.

 

فشن شوی دایان وون فورستنبرگ

مدل های آرایش در پاییز‎

 

فشن شوی تاپ شاپ یونیک

تاپ شاپ یونیک‎

 

فشن شوی مایکل کورس

مایکل کورس‎

 

فشن شوی بالمَن

بالمَن‎

 

فشن شوی جیسون وو

جیسون وو‎

 

فشن شوی آلبرتا فرتی

آلبرتا فرتی‎

 

فشن شوی ورونیک لوروی

ورونیک لوروی‎

 

فشن شوی جاناتان ساندرز

جاناتان ساندرز‎

 

فشن شوی کریستین دیور

کریستین دیور‎

 

فشن شوی فِندی

فِندی‎

 

فشن شوی مارنی

مارنی‎

 

فشن شوی دولچه و گابانا

دولچه و گابانا‎

 

فشن شوی سونیا رایکیل

سونیا رایکیل‎

 

فشن شوی استلا جین

استلا جین‎

 

فشن شوی ژیل

ژیل‎

 

فشن شوی موگلر

موگلر‎

 

فشن شوی جیامباتیستا والی

جیامباتیستا والی‎

 

فشن شوی حسین چالایان

حسین چالایان‎

 

فشن شوی جورجو آرمانی

جورجو آرمانی‎

 

 

منبع: برترینها

پیوندک : https://goo.gl/oT3VdU
دیدگاه شما ؟