گران‌ترین هتل‌های جهان

امروز میخواهم گران‌ترین اتاق‌های هتل‌ در جهان را به شما معرفی کنیم تا اگر برنده جایزه قرعه کشی شدید به آن ها سری بزنید واقعیت هم این است که سرزدن به این هتل‌ها و سوئیت مخصوص آن ها برای افراد عادی نیست تنها مولتی میلیاردر های جهان می توانند در چنین اتاق هایی اقامت کنند اما به هر حال مرور آن ها خالی از لطف نیست به هر‌حال شاید روزی گنجی به شما رسید آن وقت میتوانید سری به این نقاط بزنید و در محل رویایی زندگی کنید.

هتل پرزیدنت ویلسون

هتل پرزیدنت ویلسون

بهای هر شب اقامت ۶۰ هزار دلار
سوئیت پنت هاوس رویال، ژنو، سوئیس
سوئیت‌ فوق مجلل این هتل شهرت زیادی دارد! در واقع می‌گویند، گرانترین اتاق هتل جهان فقط مخصوص افراد فراری است. این سوئیت را حفاظت شده‌ترین منطقه‌اروپا می‌دانند زیرا دیوار‌ها و شیشه‌های آن کاملا ضد‌گلوله و ضد‌انفجار است و تمام راهروها و ورودی‌های آن هم توسط افراد مسلح حفاظت می‌شود! این سوئیت یک طبقه از هتل را به خود اختصاص داده است و فقط توسط آسانسور اختصاصی قابل دسترسی است. راه پله‌های هتل به آن راهی ندارد اما این سوئیت امکانات فوق‌العاده‌ای هم دارد، این سوئیت ۱۲ اتاقه یک اتاق‌پیانو با ۳۶ صندلی برای مهمانان، یک اتاق‌بیلیارد، یک کتابخانه بسیار مجهز، یک اتاق نمایش فیلم، یک مرکز بدن سازی و پنج اتاق خواب دارد نمای فوق العاده آن هم دریاچه ژنو و قله مون بلان را به شما نشان می‌دهد.


هتل راج‌پالاس سوئیت ریاست جمهوری

هتل راج‌پالاس سوئیت ریاست جمهوری

بهای هر شب اقامت ۴۵ هزار دلار
جی‌پور، هند
این سوئیت بسیار زیبا قبلا محل اقامت مهاراجه جی‌پور بوده است و تاریخچه‌ای بسیار غنی دارد این سوئیت که ۱۵۰۰ متر مربع زیر بنای آن است، تقریبا بزرگترین سوئیت هتل در آسیاست. البته این نکته را هم در‌نظر بگیرید که این سوئیت تتراپلکس (چهار طبقه تودرتو) است و در سقف و دیوارها و لوسترهای آن از طلا و سایر جواهرات گران قیمت هم استفاده شده. در ساخت میزها و سایر وسایل این سوئیت از عاج فیل استفاده شده است. فرش‌ها، پرده‌های و رومیزی‌های این سوئیت همگی از اشیای نفیس عتیقه هستند و در کنار این سوئیت یک استخر اختصاصی وجود دارد که از هر ۴ طرف آن می‌شود نمای شهر جی‌پور را تماشا کرد. جالب است در یکی از اتاق‌های این سوئیت موزه‌ای در مورد تاریخ هند هم وجود دارد که قدمت برخی از اشیای موجود در آن بالغ بر ۵۰۰ سال است اما تمامی امکانات رفاهی مدرن، از جمله سقف متحرک برای تماشای آسمان، در آن وجود دارد.


هتل فورسیزن

هتل فورسیزن

بهای هر شب اقامت ۴۲ هزار دالار
تی وارنر پنت‌هاوس، نیویورک
این سوئیت چندان بزرگ نیست (۴۰۰متر‌مربع) اما خب در طبقه بالای این هتل قرار دارد و برای‌همین نمایی بی‌نظیر ۴طرفه از شهر نیویورک را برای ساکنان خود فراهم می‌آورد. این سوئیت در مجموع ۹ اتاق دارد و توسط پیترمارینوآرشیتکت مشهور طراحی شده است. او این سوئیت را برای اقامت تی‌وارنر، میلیاردر معروف و صاحب این هتل طراحی کرده بود. این سوئیت شامل یک بالکن بسیار زیبا با گیاهانی کمیاب، یک مرکز ورزشی-تفریحی و یک پرده نمایش بزرگ کخ‌ با کنترل از راه دور از سقف اتاق به پایین می‌آید است. در این سودیت شما یک گروه خدمتکار و آشپز اختصاصی خواهید داشت که هر غذایی را باب سلیقه شما آماده خواهند کرد همچنین ۲ اتوموبیل لوکس باراننده در خدمت شما خواهد بود در چلچلراغ اصلی این سوئیت از رشته‌های پلاتین و در پرده‌ها از الیاف طلا استفاده شده است تمام وسایل این سوئیت کنترل از راه دور دارند و میشود راه ورودی را بادرهای ضد گلوله مسدود کرد!


هتل وستین اکسلسیور

هتل وستین اکسلسیور

بهای اقمات در هر شب ۳۰ هزار دلار
ویلا کاپولا، رم، ایتالیا
رم یکی از شهرهای زیبای حهان است که پر از آثار تاریخی است و می‌گویند برای دیدن همه آن‌ها حداقل به یک ماه زمان نیاز دارید. این سوئیت که تقریبا بزرگترین سوئیت اروپا است با الهام از رم بستان ساخته شده و در آن از مرمر، شیشه‌های رنگی و نقاشی‌های قدیمی استفاده شده و اشیای اتاق هم کاملا با الهام گرفتن از زندگی رمیان قدیم ساخته شده است. در تراس بسیار زیبای این هتل می‌توانید آفتاب بگیرید و شهر رم را تماشا کنید. یک جکوزی، سونا و استخر هم در اختیار شماست. همچنین یک سالن نمایش فیلم اختصاصی با ۲۰ صندلی هم در این سوئیت وجود دارد.

منبع +

پیوندک : https://goo.gl/mXevKy
دیدگاه شما ؟